KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956617
nr 1395 6617
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Ruin. Olja på duk, 18x23, yttermått inklusive ram: 23x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:12:26
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
1.200 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)